o nas

Teresa Jonczyk

Jestem magistrem wychowania fizycznego, licencjonowaną fizjoterapeutką oraz dyplomowaną masażystką.

Jednak masaż to nie tylko mój zawód, to ogromna pasja, którą stale rozwijam, a im więcej zadowolonych pacjentów tym większa radość w moim życiu a ono polega na wydobywaniu z siebie tego, co najlepsze, na rozwijaniu talentów i zdobywaniu kolejnych umiejętności.

Ukończone szkolenia:

  • Manipulacje powięzi wg L. Stecco
  •  Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Dysfunkcji Tkanek Miękkich
  • Mięśniowo-powięziowy masaż głęboki
  • Kręgosłup, diagnozowanie i elementy terapii
  • Kurs I stopnia Naturalnego Uzdrawiania Reiki
  • Kurs doskonalący Klawiterapia
  • Seminarium Masażu bańkami
  • OMT Kalternborn – Evjenth Konzept UEX, OEX, UWS
  • Masaż kobiet w ciąży
  • Liczne szkolenia i warsztaty masaży orientalnych (masaż hawajski, gorącymi kamieniami, tajski, ayurwedyjski)


Aleksandra Konik

Jestem terapeutką łącząca techniki wschodnie z tradycyjnymi metodami, człowiek jest dla mnie całością i wiem jak ważna jest niego harmonia łącząca wnętrze i ciało.

Jestem klawiterapeutą , chiropraktykiem , biomasażystą i bioenergoterapeutą.

Stosuje techniki masażu tajskiego i autorskiego opierając się na integracji ciała i ducha.


Teresa Spyrka

Jestem refleksologiem twarzy, stóp i dłoni, ucząc się w Polskim Instytucie Refleksologii zdobyłam wiedzę o tym jak uciskając w określony sposób jedne miejsca w ludzkim ciele poprawiamy funkcjonowanie pracy całego organizmu.

Dla mnie refleksologia to sztuka pomagania i pobudzania ludzkiego organizmu do procesu samouzdrawiania i utrzymania zdrowia.


Klaudia Wierzba

Jestem fizjoterapeutą oraz dyplomowanym terapeutą Holistycznej Terapii Manualnej Iᵒ st. Kompetencji. W swojej codziennej pracy pomagam pacjentom powrócić do pełnej sprawności ruchowej oraz w utrzymaniu i zdobyciu upragnionej formy i kondycji fizycznej. Zajmuję się Holistyczną Terapią Manualną, która zakłada postrzeganie pacjenta (oraz terapię z nim) jako połączenie cielesności, psychiki i duchowości oraz specjalistycznymi zagadnieniami koncepcji TMH uwzględniającymi, m. in. igłoterapię okostnową, interpretację zdjęć RTG, postępowanie w zaburzeniach czynności kręgosłupa i kończyn a także zespołach korzeniowych, stawów żuchwowo-gnykowo-czaszkowego, połączenia głowowo-szyjnego czy struktur dna miednicy.

Pomagam zwalczyć różnego rodzaju objawy, min. takie jak: bóle kręgosłupa i kończyn, migrenowe bóle głowy, bóle żuchwy i zębów, szumy w uszach, bolesne miesiączkowanie, bóle w obrębie jamy brzucha, miednicy, klatki piersiowej, nietrzymanie moczu, dolegliwości o cechach objawów wegetatywnych (zawroty głowy, omdlenia, wymioty) oraz wiele innych objawów chorobowych, których przyczyn często nie stwierdzono obiektywnymi badaniami lekarskimi, a zazwyczaj są wynikiem nadmiernego stresu i przeżywanych emocji, a także przeciążeń antygrawitacyjnych.

Gorącymi kamieniami
Kobiety
w
ciąży
Tajski
masaż
stóp
Klasyczny
Autorski
z gorącymi kamieniami
Ayurwedyjski Abhyanga
Liftingujący Masaż Twarzy
Autorski
GABINET MASAŻU
Harmonia, Oxide Fitness Club ul. Grota Roweckiego 17 b, 45 - 265 Opole
tel : 500-099-137, e-mail: kontakt@harmonia.opole.pl